» Соціальний захист населення » Надання інформаційних послуг «Мобільним соціальним офісом»

Надання інформаційних послуг «Мобільним соціальним офісом»

Автор: admin1 от 26-09-2016, 12:16
 (голосів: 0)

Надання інформаційних послуг «Мобільним соціальним офісом»Нещодавно «Мобільний соціальний офіс» побував в селах Гаї Нижні та  Бійничі. Прийом громадян вели начальник відділу автоматичної  обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог  та соціальних  виплат УПСЗН Дрогобицької РДА Ірина  Мацан, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Дрогобицького об’єднаного управління ПФ України у Львівській області Надія Ляшовська та завідувачі відділеннями соціальної допомоги вдома Дрогобицького районного територіального центру соціальної допомоги (надання соціальних послуг) Наталя Дем’яновська і Ольга Литвин.

Гаївчани  активно взяли участь у роботі «Мобільного соціального офісу». У сфері соціальних питань були надані роз’яснення щодо призначення та автоматичного  перерахунку субсидії на 2016 рік відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива,  зняття переплати з особових рахунків громадян, перерахунку державної соціальної допомоги, надання пільг на проїзд учасникам АТО. Всі бажаючі отримали відповіді щодо перерахунку пенсій працюючим громадянам, інвалідам з дитинства. Надано роз’яснення, щодо категорій громадян, які підлягають обслуговуванню у відділеннях територіального центру. Було перевірено якість надання послуг соціальними робітниками одиноким громадянам та обговорено проблемні питання, які потребують негайного вирішення.

Всім громадянам роздано брошури, заяви, декларації та інші роз’яснювальні матеріали.

Така форма проведення консультування та надання допомоги дає змогу отримати безкоштовні консультації не витрачаючи коштів із сімейного бюджету та часу на те, щоб дістатись до установ та організацій, які знаходяться у районному центрі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua