» Соціальний захист населення » Комісія розглянула 135 заяв щодо призначення населенню субсидій

Комісія розглянула 135 заяв щодо призначення населенню субсидій

Автор: admin1 от 31-10-2016, 11:25
 (голосів: 0)

Комісія розглянула 135 заяв щодо призначення населенню субсидійНа засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового та палива, що відбулася під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада було розглянуто 135 звернень громадян.

За результатами розгляду заяв громадян комісія вирішила для дев’яносто дев’яти домогосподарств визначити кількість осіб з числа зареєстрованих для розрахунку субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, які фактично не проживають у житловому будинку (приміщенні), що підтверджується відповідними Комісія розглянула 135 заяв щодо призначення населенню субсидійдокументами і обсяг споживання комунальних послуг вимірюється індивідуальними засобами обліку, двадцяти семи особам призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  на опалювальний період 2016-2017 р.р., як непрацездатним особам, що проживають самі на понаднормову площу житла.

Також комісія призначила субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2016-2017р.р. двом індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію та для одного домогосподарства призначила субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  на опалювальний період  2016-2017 р.р., у зв’язку з купівлею житлового будинку на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

Двом учасникам АТО та одній багатодітній сім’ї, за рішенням комісії, забезпечено включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за їх фактичним місцем проживання.

Комісія розглянула 135 заяв щодо призначення населенню субсидій

Комісія розглянула 135 заяв щодо призначення населенню субсидій

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua