» Соціальний захист населення » Продовження роботи « Мобільного соціального офісу»

Продовження роботи « Мобільного соціального офісу»

Автор: admin2 от 24-03-2017, 16:22

Продовження роботи « Мобільного соціального офісу»У звязку з проведенням інформаційноїроботи стосовно термінів здачі документів для призначення одноразової адресної безготівкової субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг продовжено роботу виїзного «Мобільного соціального офісу».

Дрогобицьким районним територіальним центром соціального бслуговування (надання соціальних послуг) відбувся виїзд в с.Дорожів . Відповіді на питання громадян надали начальник відділу автоматичної обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомог та соціальних виплат УПСЗН Дрогобицької РДА Ірина Мацан, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Дрогобицького об’єднаного управління ПФ України у Львівській області Надія Ляшовська та зав. відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Галина Вовк.

Основними питаннями були:

• термін дії субсидій на опалювальний період;

• призначення пенсії інвалідам;

• пільги Інвалідам І та ІІ групи;

• взяття на обслуговування одиноких громадян та одиноких Інвалідів відділеннями територіального центру.

Ще багато питань стосувалися соціального захисту населення та надання

соціальних послуг.