» Соціальний захист населення » Про повернення невикористаної суми субсидії. Практичні поради

Про повернення невикористаної суми субсидії. Практичні поради

Автор: admin1 от 30-06-2017, 15:00

Про повернення невикористаної суми субсидії. Практичні порадиУправління праці та соціального захисту повідомляє, що громадяни, яким було призначено субсидії на опалювальний період 2016/2017 р. і у яких після закінчення опалювального періоду станом на 01.05.2017 р. є невикористана сума субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг з газопостачання для індивідуального опалення  в обсязі, що не перевищує вартість 100 куб. метрів газу (695,80 грн.) відтепер не залишатиметься на рахунку одержувачів в «Львівгазбут», а буде перераховуватись на особовий рахунок одержувача субсидій в банківську установу (відділення Ощадбанку) або виплачуватися через поштові відділення за місцем  проживання.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що перерахування коштів переплати по субсидіях на особовий рахунок одержувачів субсидії в банківську установу або виплата її через поштові відділення буде здійснюватись Управлінням праці та соціального захисту населення  лише на підставі особистої заяви одержувача поданої з 01.07.2017  до 01.09.2017 р .

На сьогоднішній день Управлінням праці та соціального захисту населення опрацьовано списки таких осіб, які подані газовою службою. Копії списків будуть скеровані для інформування населення по сільських та селищних радах.

Тому просимо всіх одержувачів субсидій у яких є переплата по газу станом на 01.05.2017р. звернутися в сільські ради для уточнення суми переплати, відкрити особові рахунки в Ощадбанку та звернутися із заявою у відділ  субсидій для повернення суми переплати. Термін подання заяви – до 1 вересня 2017.

НАГОЛОШУЄМО! Що особам, які не подадуть заяви до 01.09.2017 перерахування залишків субсидій не буде здійснюватись.

Зразок заяви:zayava-na-povernennya-subsidy.doc [ b] (завантажень: 469)