» Соціальний захист населення » Керівників трьох підприємств заслухали на засіданні робочої групи

Керівників трьох підприємств заслухали на засіданні робочої групи

Автор: admin1 от 28-02-2018, 12:26

Керівників трьох підприємств заслухали на засіданні робочої групиСьогодні, 28 лютого, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому проводилось заслуховування керівників підприємств та організацій Дрогобицького району, середній розмір заробітної плати яких нижчий від мінімальної.

Було заслухано керівників трьох суб’єктів підприємницької діяльності Дрогобицького району, які пояснили причини невиплати зарплати згідно вимог чинного законодавства.

За результатами засідання керівників підприємств зобов’язано у найкоротші терміни забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру.

Керівників трьох підприємств заслухали на засіданні робочої групи