» Соціальний захист населення » Комісія з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій розглянула 43 звернення

Автор: admin1 от 1-03-2018, 10:48

Комісія з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій розглянула 43 звернення27 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового та палива, на якому було розглянуто 43 звернення.

За результатами розгляду заяв громадян комісія вирішила для сорока домогосподарств визначили кількість осіб з числа зареєстрованих для розрахунку субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, які фактично не проживають у житловому будинку (приміщенні), що підтверджується відповідними документами і обсяг споживання комунальних послуг вимірюється індивідуальними засобами обліку та призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період  2018-2019р.р. трьом індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію.