» Соціальний захист населення » Виїзд робочої групи

Виїзд робочої групи

Автор: admin2 от 19-06-2019, 13:03

Виїзд робочої групиСьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працювала на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Підбузької селищної ради.
Суб»єктам господарювання були надані роз’яснення відповідно до чинного законодавства України та особливу увагу приділено наслідкам невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах» та недотримання міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці.
   Нагадали ФОПам про своєчасність та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок. Подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки, порядку та за формою, що визначені законодавством.
         Також ще раз озвучили суб’єктам господарювання, яку вони несуть фінансову відповідальність за несвоєчасну сплату ЄСВ.
          Озвучено керівникам, що відповідно п.16 ст.. 25 Закону України «Про збір та облік ЄСВ на загальнообов»язкове державне соціальне страхування» строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені не застосовується.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.