» Соціальний захист населення » Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 4-07-2019, 09:32
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації зайнятості3 липня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за травень 2019 року менша за мінімальну. Вони пояснили причини, через які потрапили в перелік “зона ризику”, озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі діяльності.

Проведено інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства, про працю, особливо в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час. Акцентовано увагу на те, що за порушення законодавства про оплату праці роботодавець несе відповідальність: адміністративну, кримінальну та фінансову у вигляді штрафу відповідно до статті 265 КЗпП України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua