» Соціальний захист населення » Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засідання

Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засідання

Автор: admin2 от 11-09-2019, 12:17
 (голосів: 0)

 

Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засіданняСьогодні у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
У засіданні взяла участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма, чка озвучила найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
Були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та ті, які знаходяться в зоні ризику (середня заробітна плата перебуває на рівні 4173- 5500 грн).
З роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства щодо підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, контролю за дотриманням рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці. Проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.
Наголошено, що співпраця з роботодавцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме і надалі.
Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засідання
Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засідання
Робоча група з легалізації зайнятості провела чергове засідання

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua