» Соціальний захист населення » Про необхідність дотримання рівня соціальної захищеності найманих працівників йшлося на нараді в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 6-11-2019, 17:16

Про необхідність дотримання рівня соціальної захищеності найманих працівників йшлося на нараді в райдержадміністраціїСьогодні, 6 листопада, у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та таких, які знаходяться в зоні ризику – середня заробітна плата на рівні 4173-5500 грн.

Обговорено основні завдання, що стоять перед робочою групою, зокрема питання дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.

Членами комісії  надано консультації щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, контролю за дотриманням рівня соціальної захищеності найманих працівників.

Було зобов’язано представників бізнесу спрямовувати вивільнені кошти на виплату заробітної плати і наголошено на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен з них ризикує нести адміністративну, кримінальну та фінансову відповідальність.