» Соціальний захист населення » Комісія з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій розглянула 206 звернень

Автор: admin1 от 13-11-2019, 17:15

Комісія з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій розглянула 206 зверненьСьогодні, 13 листопада, відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового та палива. Було розглянуто 206 звернень.

За результатами розгляду заяв громадян комісія вирішила: призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  на опалювальний період 2018-2019 р.р. на понаднормову площу житла для 116 домогосподарств; призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2019-2020р.р. 53-м домогосподарствам, які отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Також комісія для 31-го домогосподарства визначила кількість осіб з числа зареєстрованих для розрахунку субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, які фактично не проживають у житловому будинку (приміщенні), що підтверджується відповідними документами і обсяг споживання комунальних послуг вимірюється індивідуальними засобами обліку та призначила субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  на опалювальний період  2018-2019 р.р. одному індивідуальному забудовнику, будинок якого не прийнятий в експлуатацію.