» Соціальний захист населення » Про надання допомоги на реабілітацію інвалідам АТО

Про надання допомоги на реабілітацію інвалідам АТО

Автор: admin2 от 25-11-2019, 12:50
 (голосів: 0)

Про надання допомоги на реабілітацію інвалідам  АТОУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 жовтня 2019 року №1197/0/5-19 передбачено зміни до Порядку надання адресної допомоги на реабілітацію або санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю внаслідок війни I, II, III груп з числа осіб, які брали участь в антитерористичній операції (операції Об'єднаних сил) та Революції Гідності.
Наголошуємо , що, відповідно до зазначених змін, для отримання допомоги у 2020 році  особа з інвалідністю з числа учасників АТО  подає управлінню праці та соціального захисту населення крім раніше зазначених  документів ( заяви ; копії  посвідчення "особи з інвалідністю внаслідок війни"; копії  індивідуальної програми реабілітації; копії  документа , який підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції ( операції Об'єднаних сил) у районах її проведення; копії сторінок паспорта одержувача допомоги; копії  реєстраційного номера облікової картки  платника податків; реквізити особового  банківського рахунку)  одне з підтверджень  про проходження курсу реабілітації  або санаторно-курортного лікування в попередньому  році. Тобто , будь-який інший документ, що підтверджує проходження курсу реабілітації або санаторно-курортного лікування у 2019 році, є підставою для надання допомоги на реабілітацію.
Для отримання додаткової інформації просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА  за тел. 3-89-71  каб.№ 1

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua