» Соціальний захист населення » Соціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Соціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Автор: admin2 от 21-04-2020, 11:25
 (голосів: 0)

Соціальна підтримка осіб, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи26 квітня - 34-і роковини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.

Станом на 01.04.2020 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації знаходиться 102 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них:

63 учасника ліквідації аварії 1,2,3 категорій та 39 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в т.ч. 15 дітей та 5 вдів.

До пам’ятної дати для покращення соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів районного бюджету надано одноразову грошову допомогу 102 особам на суму 60 тис. грн., а саме: дорослим по 600 грн., дітям по 450 грн. Виплата допомоги здійснювалась через відділення ТВБВ №10013/242 «Ощадбанк» та поштові відділення зв’язку за місцем проживання одержувачів. Додатково шістьом постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають на території Меденицької ОТГ надано одноразову грошову допомогу в розмірі 500 грн. кожному за рахунок коштів ОТГ.

З державного бюджету за І квартал 2020 року чорнобильцям виплачено компенсацій та допомог на суму 45,1 тис.грн., а саме :

по щомісячній грошовій допомозі у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок ЧК – 43,1 тис. грн

по виплаті компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю, та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок ЧК – 0,8 тис. грн.

по оплаті санаторно-курортного лікування громадян віднесених до категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з ЧК у супроводі одного із батьків, та виплата грошової компенсації замість путівки – 1,2 тис. грн.

З обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування для Дрогобицького району на 2020 рік виділено 48 000,00 грн., в т.ч.:

у січні-квітні виділено кошти в сумі 16 000,00 грн

освоєно – 14 669,43 грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua