» Соціальний захист населення » У Дрогобицькому районі відбувся семінар з питань організації соціального захисту в територіальних громададх

Автор: admin2 от 26-05-2021, 15:01

У Дрогобицькому районі відбувся семінар з питань організації соціального захисту в територіальних громададхСьогодні у Дрогобицькому районі на базі Підбузького геріатричного пансіонату проходить обласний кущовий семінар щодо організації соціального захисту населення в територіальних громадах у зв’язку із завершенням реформи децентралізації.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп, заступник голови районної ради Микола Андріїв, керівники структурних підрозділів соціального захисту населення райдержадміністрації і п’яти територіальних громад району. Семінар проводить директор профільного департаменту ЛОДА Віктор Степанюк.

У межах заходу його учасники ознайомилися з роботою Підбузького геріатричного пансіонату, який очолює Віра Баброцяк.