» Соціальний захист населення » До уваги одержувачів житлових субсидій

До уваги одержувачів житлових субсидій

Автор: admin2 от 2-06-2021, 14:34

До уваги одержувачів житлових субсидійЗ травня 2021 року потрібно поновити документи для призначення житлових субсидій тим отримувачам, які:

• отримували, житлову субсидію у грошовій безготівковій формі;

• отримували, субсидію за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

• отримували, житлову субсидію без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Подати документи на призначення житлової субсидії можна у будь який зручний спосіб через:

• територіальні громади;

• центр надання адміністративних послуг в територіальних громадах із застосуванням ПК «Соціальна громада»;

• електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики у розділі «Е –СЕРВІСИ»- «ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ» https://subsidii.mlsp.gov.ua (з накладанням кваліфікованого електронного підпису)

• поштові відділення на адресу: м. Дрогобич, вул.22 Січня, 41 (для мешканців Меденицької та Східницької ТГ);

• безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької РДА (для мешканців Меденицької та Східницької ТГ).

В декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії обов’язково потрібно вказати:

• площу житла;

• відомості про осіб, які мешкають у квартирі або будинку;

• дохід кожного з мешканців;

• наявність автомобілів, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

• більше ніж один транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, і після останього дня року випуску якого минуло менше ніж 15 років;

• витрати за останній рік, що перевищують 50 тис. грн;

• інформацію про купівлю безготівкової або готівкової іноземної валюти, банківських металів (на суму понад 50 тис. грн).

• відомості про наявність коштів на депозитних рахунках в розмірі понад 100 тис.

• відомості про наявність житлових приміщень у власності осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів осіб із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їх місця проживання.