» Соціальний захист населення » В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерам

В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерам

Автор: admin2 от 3-06-2021, 17:08

В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерамУ червні 2021 року Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області проведело автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати.

Перерахунок пенсій проведели з 1 квітня поточного року без звернень пенсіонерів з урахуванням страхового стажу, набутого по лютий 2021 року.

При проведенні перерахунку обрано більш вигідний для пенсіонера варіант: з урахуванням лише страхового стажу або з урахуванням страхового стажу та заробітної плати.

За результатами проведеного перерахунку:

• з урахуванням стажу  – 18,1 тис. особам розмір пенсії збільшився, середній розмір підвищення  – 157,05 гривень;
  • з урахуванням стажу та заробітку – 1,3 тис. осіб розмір пенсії збільшився, середній розмір підвищення  – 341,40 гривень.

У червні  поточного року з 1 квітня  отримають підвищення пенсійних виплат 19,4 тисяч пенсіонерів області. Середній розмір підвищення складає  169,34 гривень.