» Соціальний захист населення » Тимчасові посвідчення для пільговиків

Тимчасові посвідчення для пільговиків

Автор: admin2 от 30-09-2014, 11:45
 (голосів: 1)

Через відсутність офіційних бланків посвідчень інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів управління праці та соціального захисту населення видає тимчасові довідки, які дають їх власникам право користуватися законними пільгами.

Відсутність бланків спричинена припиненням їх надходження з Міністерства соціальної політики України. Попри численні звернення щодо забезпечення необхідної кількості бланків, їх і досі не надіслати.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, управління праці та соціального захисту населення, щоб уникнути соціальної напруги, розробило єдиний зразок довідки, яку видає у тимчасове користування (до видачі посвідчення) інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам чи їхнім законним представникам.

“Посвідчення підтверджує те, що особа, яка його пред’являє, отримує в органах соціального захисту державну соціальну допомогу як інвалід з дитинства або як дитина-інвалід, і це посвідчення дає право безплатного проїзду в міському громадському транспорті. Є такі невтішні прогнози, що сьогодні ми навіть не можемо очікувати на централізоване надходження посвідчень дітей-інвалідів. Тому ми вимушені видавати такі довідки. На них стоїть печатка, підпис керівника управління праці та соціального захисту населення і, за бажанням матері дитини-інваліда чи інваліда з дитинства, буде вклеєна фотокартка. Але довідка дійсна за наявності документів, які посвідчують особу”.

Крім цього, зважаючи на потребу інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів користуватися громадським транспортом управління праці та соціального захисту населення звертається до перевізників з проханням забезпечувати реалізацію права цієї категорії мешканців на пільговий проїзд та подає зразок довідки.

Також на сьогодні є факти звернень до нас інвалідів, що перевізники вимагають оплату за проїзд не беручи до уваги пред»явленої довідки.

 

dovidka-zrazok.doc [ b] (завантажень: 96)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua