» Соціальний захист населення » 1165 жителям району призначені житлові субсидії

1165 жителям району призначені житлові субсидії

Автор: admin2 от 31-07-2015, 16:05
 (голосів: 0)

1165 жителям району призначені житлові субсидіїУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації впродовж травня – липня забезпечило призначення жителям району житлових субсидій за новим спрощеним порядком.

Рівень надання житлових субсидій по району становить 100 відсотків.

Станом на 30.07.2015р. за призначенням субсидії з 1 травня звернулось 1165 жителів району, яким згідно новим порядком були надані субсидії.

Ще 1144 жителям району , які користувались субсидіями в опалювальний період 2014-2015 рр., проведено автоматичний (без звернення громадян) перерахунок житлових субсидій на новий термін.

Всього в районі надано субсидій за новим порядком 2309 малозабезпеченим сім'ям, що в 2 рази більше проти кількості одержувачів субсидій в опалювальний період 2014-2015рр.

Керівник управління праці та соціального захисту населення також наголосила, що відповідно до останіх змін, які надалі спрощують оформлення субсидій, громадяни повинні вказувати у декларації лише вид доходу, а його розмір управління буде отримувати самостійно в порядку обміну інформацією з ДФС, Пенсійним Фондом.

Важливим наслідком нововведення є відмова від штрафних санкцій за допущені громадянами помилки.

Згідно із останніми змінами до сукупного доходу громадян не включатимуться окремі види доходів: одноразова допомога від держави та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Також важливим є те, що згідно останіх змін сім»ї, які оформили субсидію , але фактичний обсяг спожитих енергоносіїв є меншим ніж обов»язкова частка, можуть сплачувати фактичну вартість спожитих послуг, а сума субсидії перерахована підприємствам-надавачам послуг, яка не використана внаслідок економії споживання послуг, зараховується як оплата послуг , у т.ч. її обов»язкової частки платежу домогосподарства на наступні періоди.

Тому жителям району після цього нововведення вигідно оформляти житлову субсидію навіть в літній період, сплачуючи при цьому по факту, мати резерв на наступний період, а з жовтня місяця без додаткового звернення всім, хто вже користується житловою субсидією буде зроблено автоматичний перерахунок на зимовий період (навіть тим сім»ям, яким в літній період вийшла нульова субсидія).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua