» Туризм » Львівська область налагоджує туристичну співпрацю з Підкарпатським і Люблінським воєводствами

Львівська область налагоджує туристичну співпрацю з Підкарпатським і Люблінським воєводствами

Автор: admin1 от 23-12-2014, 09:17
 (голосів: 0)

Львівська область налагоджує туристичну співпрацю з Підкарпатським і Люблінським воєводствамиДепартамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА провів першу робочу зустріч українських та польських партнерів мікропроекту №2 «Створення інноваційних транскордонних туристичних продуктів та спільна промоція Львівщини, Підкарпатського та Люблінського воєводств» парасолькового проекту «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2007-2013».
Робоча зустріч відбулася за участі керівництва департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, представників Гміни Медика (Республіка Польща), головного партнера парасолькового проекту та керівника і бухгалтера мікропроекту №2.
Основними завданнями зустрічі були встановлення механізму партнерства по обидві сторони кордону, формування та обговорення основних положень тристоронньої угоди про пріоритети і заходи співробітництва у галузі туризму між Львівською областю, Підкарпатським і Люблінським воєводствами, а також визначення плану заходів на 2015 рік в рамках реалізації мікропроекту №2.
За результатами робочої зустрічі учасники домовилися звернути особливу увагу на підготовку тристоронньої угоди між Львівською областю, Підкарпатським і Люблінським воєводствами. Адже, до цього часу, взаємовигідне і перспективне транскордонне співробітництво у туристичній галузі між регіонами належним чином не використовувалось.

Довідка:

Загальна мета мікропроекту ‒ забезпечення комплексного підходу до створення та реалізації спільної туристичної маркетингової політики прикордонних регіонів Україна-Польща. Мікропроект покликаний об’єднати усі заходи, скеровані на дослідження, популяризацію туристичних можливостей та представлення культурних особливостей прикордонного регіону, котрі будуть опрацьовані іншими учасниками парасолькового проекту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua