» Туризм » Запрошуємо представників туристичної сфери та громадськість на українсько-польський семінар «Як збільшити потік туристів?»

Запрошуємо представників туристичної сфери та громадськість на українсько-польський семінар «Як збільшити потік туристів?»

Автор: admin1 от 12-01-2015, 15:40
 (голосів: 0)

Запрошуємо представників туристичної сфери та громадськість на українсько-польський семінар «Як збільшити потік туристів?»Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації запрошує у вівторок, 13 січня, представників гостинних садиб, готелів, ресторанів, туристичних підприємств, громадських організацій Львівщини, а також усіх зацікавлених взяти участь в українсько-польському семінарі «Як збільшити потік туристів? Обмін добрими практиками між Мазовецьким воєводством та Львівською областю».
Захід відбуватиметься за ініціативи Громадської організації «Інститут трансформації територій» та підтримки Львівської облради і департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації.
Як наголошують організатори, метою семінару є сприяння зростанню туристичних потоків, розвитку малого підприємництва та приватних ініціатив, розбудови інфраструктури на сільських територіях, активізації діяльності громади у відродженні та збереженні культурної спадщини, а також налагодження партнерських контактів та підготовки транскордонних туристичних проектів.
Під час заходу провідні експерти та практики в сфері туризму, власники готелів, ресторанів та агроосель Республіки Польща поділяться досвідом зі створення успішного туристичного продукту та презентують туристичні маршрути Мазовецького воєводства.
Семінар відбудеться о 12:00 год., за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 257. 
Контактні особи: Ольга Шаніна (тел.067 369 9099), Наталія Табака (тел.067 592 7600).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua