» Туризм » "Тустань", Східницю, Трускавець та інші привабливі місця Львівщини побачуть в Азербайджані

"Тустань", Східницю, Трускавець та інші привабливі місця Львівщини побачуть в Азербайджані

Автор: admin1 от 13-08-2015, 11:22
 (голосів: 0)

"Тустань", Східницю, Трускавець та інші привабливі місця Львівщини побачуть в АзербайджаніОдин із найпопулярніших телеканалів Азербайджанської Республіки "Азад Азербайджан" ("atv") готує до випуску сюжет про найбільш привабливі туристичні місця та відпочинку у Львівській області. Вже невдовзі в ефірі програми "Турне" азербайджанці матимуть змогу ознайомитись з усіма принадами нашого регіону.
Днями творча група каналу відвідала Львівщину. В рамках інформаційно-пізнавального туру областю журналісти з Азербайджану оглянули наймальовничіші місця та курорти. Гості побували в бальнеологічних курортах Трускавця та Східниці, активно провели час в Карпатах. Зокрема вони оглянули курорт Волосянка та державний історико-культурний заповідник "Тустань" в с.Урич Сколівського району, скуштували страви української кухні, а також познайомились із історико-культурною спадщиною старовинного Львова.
Зазначимо, що промо-тур для іноземних журналістів організував департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації спільно з управлінням туризму Львівської міської ради та Трускавецькою міською радою, а також за підтримки Посольства України в Азербайджанській Республіці та Міжнародних Авіаліній України. Партерами цього промотору також виступили ряд готельних та відпочинкових комплексів, зокрема "Вежа Ведмежа", "Захар Беркут", "Подолянка", "Міротель", "Три сини і донька", "Citadel Inn", туристичні оператори "КийАвіаВест", "Кумпель-тур Груп" та інші.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua