» Фінанси » Працівники фінансового управління РДА надали методичну допомогу Східницькій ТГ

Працівники фінансового управління РДА надали методичну допомогу Східницькій ТГ

Автор: admin2 от 14-04-2021, 17:21

Працівники фінансового управління РДА надали методичну допомогу Східницькій ТГ Сьогодні, 14 квітня відбулася зустріч працівників фінансового управління Дрогобицької райдержадміністрації за участі начальника відділу доходів Оксани Петрицин, головного спеціаліста відділу доходів Оксани Поточняк та головного спеціаліста бюджетного відділу, обліку і звітності Іванни Шпак з начальником фінансового відділу Східницької територіальної громади Оксаною Кандур та спеціалістом І категорії Галиною Балицькою.

Під час зустрічі було розглянуто організаційні документи щодо діяльності фінансового відділу Східницької селищної ради.

Працівники фінансового управління надали методичні рекомендації для подальшої роботи відділу, були обговорені перспективи співпраці.