» Фінанси » Місцевим органам виконавчої влади рекомендують затвердити бюджетний регламент до 15 травня

Місцевим органам виконавчої влади рекомендують затвердити бюджетний регламент до 15 травня

Автор: admin2 от 13-05-2021, 14:22
 (голосів: 0)

Місцевим органам виконавчої влади рекомендують затвердити бюджетний регламент до 15 травняЦього року в Україні запроваджується новий порядок середньострокового бюджетного планування місцевих бюджетів. Щорічно місцеві органи виконавчої влади формуватимуть проєкти прогнозів місцевих бюджетів на плановий і наступні за плановим два бюджетні періоди.

Трирічне бюджетне планування дозволяє місцевим бюджетам бути впевненими у своїй дохідній і видатковій базі, безперебійно реалізовувати довгострокові інвестиційні проєкти.

12 травня голова обласної державної адміністрації Максим Козицький своїм розпорядженням затвердив Бюджетний регламент (план заходів щодо формування і затвердження прогнозу обласного бюджету на 2022-2024 роки та обласного бюджету на 2022 рік).

Цей документ дозволить скоординувати роботу усіх учасників бюджетного процесу і своєчасно затвердити прогноз обласного бюджету на середньостроковий період і обласний бюджет на наступний рік.

Мінфін рекомендує місцевим органам виконавчої влади такий регламент затвердити до 15 травня. Адже робота над прогнозом місцевого бюджету розпочнеться одразу після 15 травня, з дня подання Міністерством фінансів України Бюджетної декларації на розгляд Кабінету Міністрів України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua