» Сільське господарство » У Волощі - в розпалі весняно-польові роботи

У Волощі - в розпалі весняно-польові роботи

Автор: admin от 21-04-2013, 12:14

18 квітня заступник голови РДА Іван Мізерник та керівник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза здійснили робочу поїздку в ТОВ “Перше травня” с. Волоща. Представники районної влади оглянули поля господарства.

Уже протягом декількох днів тут повним ходом ідуть весняно-польові роботи. На полях агроформування працює 15 одиниць різноманітної сільськогосподарської техніки. Проводиться посів ярих зернових, кукурудзи, а також, підживлення та обприскування озимих. “Зараз у хліборобів — гаряча пора,- каже голова правління ТОВ “Перше травня” Микола Пінчак і продовжує, - через погодні умови терміни виконання робіт змістилися та збіглися в часі. Тому, щоб встигнути все зробити як належить, працюємо і вдень, і вночі.”

Влітку минулого року Волощанське господарство зазнало мільйонних збитків від стихії. Втім, за підтримки влади та завдяки вмілому господарюванню і самовідданості керівництва і працівників сьогодні лише наново перекритті дахи стаєнь та інших господарських приміщень нагадують про недавнє лихо.

ТОВ “Перше травня” впродовж багатьох років посідає лідируючі позиції у аграрній сфері не лише району, а й Львівщини. Тут постійно впроваджують нові технології та сорти у галузі рослинництва, овочівництва, працюють над збільшенням та якісним оновленням поголів'я ВРХ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua