» Сільське господарство » У Волощі - в розпалі весняно-польові роботи

У Волощі - в розпалі весняно-польові роботи

Автор: admin от 21-04-2013, 12:14

18 квітня заступник голови РДА Іван Мізерник та керівник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза здійснили робочу поїздку в ТОВ “Перше травня” с. Волоща. Представники районної влади оглянули поля господарства.

Уже протягом декількох днів тут повним ходом ідуть весняно-польові роботи. На полях агроформування працює 15 одиниць різноманітної сільськогосподарської техніки. Проводиться посів ярих зернових, кукурудзи, а також, підживлення та обприскування озимих. “Зараз у хліборобів — гаряча пора,- каже голова правління ТОВ “Перше травня” Микола Пінчак і продовжує, - через погодні умови терміни виконання робіт змістилися та збіглися в часі. Тому, щоб встигнути все зробити як належить, працюємо і вдень, і вночі.”

Влітку минулого року Волощанське господарство зазнало мільйонних збитків від стихії. Втім, за підтримки влади та завдяки вмілому господарюванню і самовідданості керівництва і працівників сьогодні лише наново перекритті дахи стаєнь та інших господарських приміщень нагадують про недавнє лихо.

ТОВ “Перше травня” впродовж багатьох років посідає лідируючі позиції у аграрній сфері не лише району, а й Львівщини. Тут постійно впроваджують нові технології та сорти у галузі рослинництва, овочівництва, працюють над збільшенням та якісним оновленням поголів'я ВРХ.