» Сільське господарство » Сформовано графік роботи мобільних точок безоплатної юридичної допомоги

Сформовано графік роботи мобільних точок безоплатної юридичної допомоги

Автор: admin2 от 10-09-2018, 12:35

Сформовано графік роботи мобільних точок безоплатної юридичної допомогиЗ метою належної організації роботи атирейдерського штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя розроблено графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах Львівської області на період з вересня по листопад 2018 року.

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації запрошує громадян та суб’єктів господарювання взяти участь у роботі мобільних точок для отримання безоплатної юридичної допомоги зокрема в  частині земельного законодавства.

Із графіком можна ознайомитися за посиланням.

Додатково нагадуємо номери телефонів «гарячої лінії» оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя у Львівській області: (097)5497118, (098)3226573, (032)2350286