» Сільське господарство » На території Рибницької сільської ради проведено роз'яснювальну роботу щодо недопущення спалювання сухої рослинності та попередження виникнення пожеж

Автор: admin1 от 15-11-2018, 10:02

На території Рибницької сільської ради проведено роз'яснювальну роботу щодо недопущення спалювання сухої рослинності та попередження виникнення пожежУ вівторок, 13 листопада, комісія у складі головного інспектора РВ ГУ ДСНС України у Львівській області майора служби цивільного захисту Михайла Городиського, керівника сектору цивільного захисту райдержадміністрації Андрія Ванівського, головного спеціалісту відділу виробництва екології та земельних питань управління агропромислового розвитку Андрія Грабинського та представників Рибницької сільської ради провели роз'яснювальну роботу щодо недопущення спалювання сухої рослинності та її решток в селі Рибник. Члени комісії відвідали сільську раду, Рибницьку школу, заклади торгівлі, житлові будинки та вручили інформаційні матеріали.

Також була проведена інформаційно-просвітницька робота для попередження надзвичайних ситуацій та виникнення пожеж в помешканнях жителів села.