» Сільське господарство » На комісії в РДА йшлося про дотримання санітарних норм на свинокомплексах Дрогобиччини

На комісії в РДА йшлося про дотримання санітарних норм на свинокомплексах Дрогобиччини

Автор: admin2 от 22-08-2019, 15:54
 (голосів: 0)

На комісії в РДА йшлося про дотримання санітарних норм на свинокомплексах ДрогобиччиниСьогодні відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Засідання спричинене виявленням збудника АЧС на свинокомплексі ТОВ “Галичина-Захід” в сусідньому Стрийському районі.

Начальник управління Держпродспоживслужби Володимир Білас зазначив, що на даний час на Дрогобиччині загрози АЧС немає. Втім, щоб ситуація і надалі залишалася безпечною, необхідно суворо дотримуватися санітарних норм у господарствах, які займаються вирощуванням свиней, проводити дезінфекцію тощо. В цьому плані було позитивно відзначено ТОВ “Літинське” та “Барком”. За дорученням Руслана Щерби буде створена комісія, яка здійснить перевірку дотримання санітарних вимог в інших господарствах району.

Свої пропозиції щодо першочергових заходів з дезінфекції в малих свиногосподарствах, щодо діяльності мисливських товариств висловили головний лікар районної Державної ветлікарні Валерій Мацюк, начальник управління АПР Зеновій Кебза.

Для виділення коштів на придбання спецзасобів Руслан Щерба рекомендував управлінню Держпродспоживслужби готувати цільову програму на сесію районної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua