» Сільське господарство » 18 вересня відбудуться електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення

Автор: admin2 от 9-09-2019, 15:06

18 вересня відбудуться електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок с/г призначенняУ середу, 18 вересня відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Земельні аукціони проведуть на електронному майданчику ДП «СЕТАМ».

До продажу права оренди на електронних земельних торгах пропонується право оренди 3-ох земельних ділянок розташованих у Дрогобицькому та Стрийському районах Львівської області, загальною площею 24,5 га:

Дрогобицький район, Ступницька сільська рада, площа земельної ділянки – 4,9 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1561,0 грн.

Дрогобицький район, Ступницька сільська рада, площа земельної ділянки – 5,2 га.Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1043,3 грн.

Стрийський район, Семигинівська сільська рада, площа земельної ділянки – 14,4 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1781,8 грн.

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна тут