» Сільське господарство » 19 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 10-03-2020, 11:16

19 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ четвер, 19 березня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

на території Надичівської сільської ради Жовківського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,00 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 7784,80 грн.

Місце проведення:
м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м. Львів, вул. Сахарова,46.

на території Надичівської сільської ради Жовківського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,00 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 4806,58 грн.

Місце проведення:
м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою:  м. Львів, вул. Сахарова,46.

на території Надичівської сільської ради Жовківського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 4,50 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1697,92 грн.

Місце проведення:

на території Липницької сільської ради Жовківського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,00 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 342,51 грн.

Місце проведення:

на території Дублянської міської ради Жовківського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 20,50 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 14475,68 грн.

Місце проведення:

на території Бібрської міської ради Перемишлянського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 16,91 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 20886,85 грн.