» Сільське господарство » Виробникам сільськогосподарської продукції компенсують закупівлю саджанців та техніки на понад 8 мільйонів гривень

Автор: admin2 от 12-11-2020, 12:56

Виробникам сільськогосподарської продукції компенсують закупівлю саджанців та техніки на понад 8 мільйонів гривеньДля 13 сільгосптоваровиробників  обласна комісія з  надання права на отримання  фінансової підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства визначила попередні обсяги компенсації на загальну суму 8,6 мільйона гривень. Іще двом суб’єктам господарювання комісія відмовила.

В одному випадку - фактичне  закуплення саджанців відбулося у грудні  минулого року,  що не відповідає  умовам  програми; у другому випадку - закупівля   обладнання  для здійснення облаштування шпалер здійснювалась за готівкові  кошти без  дотримання  законодавчих вимог  готівкового обігу.

Про це повідомила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко під час zoom-конференції з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

На конференції порушили питання стану реалізації державної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

«Загалом  здійснено  посадку   насаджень на площі 72 га,  в тому числі 58 га ягідників та 14 га плодових садів. Рішення обласної комісії скеровано в Мінекономіки», - наголосила Людмила Гончаренко.

Остаточне рішення  ухвалять на засіданні комісії Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України під головуванням Тараса Висоцького 25 листопада 2020 року.

Прес-служба ОДА