» Сільське господарство » У районі провели нараду щодо розвитку бджільництва

У районі провели нараду щодо розвитку бджільництва

Автор: admin2 от 19-03-2021, 14:22

У районі провели нараду щодо розвитку бджільництваЗ метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин 19 березня відбулася нарада щодо взаємодії пасічників з аграріями району.

Учасники наради: начальник відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля Зеновій Кебза, заступник начальника Дрогобицького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Галина Двожан, пасічники району, сільгоспвиробники.

Йшлося про інструменти державної підтримки розвитку галузі бджільництва, про вимоги законодавства та алгоритм дій при застосуванні пестицидів та отрутохімікатів для обробітку посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень, реєстрацію пасік, ветеринарно-санітарний нагляд у пасічництві та профілактику основних захворювань бджіл.