» Сільське господарство » Для аграріїв Дрогобиччини провели семінар-тренінг

Для аграріїв Дрогобиччини провели семінар-тренінг

Автор: admin2 от 11-06-2021, 13:03
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині сьогодні проходить обласний семінар-тренінг «Економічне зростання територіальних громад Львівщини через розвиток аграрного бізнесу» для представників територіальних громад, агровиробників Дрогобиччини.

Учасників семінару привітав перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп. Він, зокрема, зазначив, що аграрний сектор займає вагому частку в економіці Дрогобицького району, тому райдержадміністрації та громадам важливо, щоб аграрне виробництво успішно функціонувало та розвивалося. Роман Шлярп висловив сподівання, що семінар за участю фахових спеціалістів з облдержадміністрації буде корисним для місцевих сільгоспвиробників, дасть поштовх скористатися інформаційно-методичною і фінансовою підтримкою програм різних рівнів і напрямків.

Директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман інформувала присутніх про пріоритетні напрямки розвитку агропромислового комплексу області та окреслила основні завдання співпраці з територіальними громадами.

Заступник директора департаменту–начальник управління Людмила Гончаренко ознайомила учасників семінару з механізмом підтримки з державного та обласного бюджетів у 2021 році.

Заступник директора-начальник управління департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Анна Кущак розповіла про актуальні форми підприємництва в сільській місцевості - сімейні фермерські господарства та сільськогосподарські кооперативи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua