» Сільське господарство » Фінансова підтримка сімейних фермерських господарств Львівщини цього року зросла утричі

Автор: admin2 от 15-06-2021, 15:45

На фінансову підтримку сімейних фермерських господарств у 2021 році з обласного бюджету виділено більше 1,5 млн грн.

Саме таку суму планує залучити департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації в рамках реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки.

Підтримка передбачена для сімейних фермерських господарств (без набуття статусу юридичної особи) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів, поголів’я великої рогатої худоби.

Для порівняння, минулого року вперше надано безповоротну фінансову підтримку на реалізацію інвестиційних проектів в розмірі 504,9 тис гривень для 11 сімейних фермерських господарств. Цього року фінансова підтримка з обласного бюджету Львівщини зросла майже в 3 рази – до 1,56 млн грн.

Загалом у 2021 році на підтримку аграріїв виділено з обласного бюджету 20,3 млн грн, а з державного – 4,5 млрд грн.

Питання фінансової підтримки з обласного та державного бюджету, спрямовані на розвиток фермерства обговорюватимуться під час форуму з нагоди Дня фермера, що відбудеться 17 червня 2021 року на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН.

Крім цього, в програмі заходу –  нагородження кращих фермерів та екскурсія домоділянкою з демонстацією сучасної техніки.