» Сільське господарство » Юрій Бучко привітав фермерів Львівщини напередодні професійного свята

Юрій Бучко привітав фермерів Львівщини напередодні професійного свята

Автор: admin2 от 18-06-2021, 09:59
 (голосів: 1)

Цієї суботи, 19 червня в Україні відзначатимуть День фермера.  Вчора заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко привітав фермерів Львівщини з прийдешнім професійним святом.

“На Львівщині – понад 700 фермерських господарств. Тішить, що з кожним роком кількість фермерських господарств зростає. Як на обласному, так і на державному рівні діють програми підтримки фермерства. Так, цього року з обласного бюджету на підтримку сільського господарства виділили більш як 20 млн гривень. З державного бюджету на підтримку фермерства виділено 4,5 млрд грн. Вкотре закликаю фермерів не нехтувати можливостями державної та обласної підтримки та долучатись до програм. Дякую за вашу нелегку працю, ви не лише створюєте якісну, екологічно чисту та смачну продукцію, але й розвиваєте сільське господарство громади та області”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Програма святкування поєднала теоретичну частину, де фермерам розповіли  про фінансові інструменти, які працюють і, що дуже важливо, значно розширились цього року.

Практична частина святкування надала змогу фермерам ознайомитись із впровадженням сучасних технологій щодо вирощування сільськогосподарських культур.

Довідково.

Цього року День фермера відзначатимуть вже вдруге – свято установлено 18 червня 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським, враховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua