» Сільське господарство » Приймаються документи по Програмі «Дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності»

Автор: admin1 от 27-06-2014, 10:19

Приймаються документи по Програмі «Дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності»16 травня 2013 року рішенням Львівської обласної ради № 760 затверджено Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області на 2013-2015 роки.

23 червня 2014 року розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету на виконання вище зазначеної програми.

Управлінням агропромислового розвитку Дрогобицької районної державної адміністрації приймаються документи до 14 липня 2014 року по Програмі «Дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності».

Дотація надається фізичним особам, які на 1 січня 2014 року утримували чотири і більше корів, та юридичним особам, які на 1 січня поточного року утримували від 5 до 30 корів молочного напряму продуктивності.

Для отримання дотації фізичні особи подають в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації такі документи:

-        довідку сільської, селищної ради про кількість корів які утримувались господарством станом на 1 січня 2014 року. В довідці зазначається ідентифікаційний номер тварини, серія і номер паспорта корови та ветеринарної картки до паспорта;

-        копії паспорта і довідки про присвоєння фізичній особі ідентифікаційного номера та номер рахунку в банку.

Фізичні особи, які проживають на території міст обласного значення подають документи в Департамент агропромислового розвитку ЛОДА.