» Освіта » «Свіча, запалена від серця»

«Свіча, запалена від серця»

Автор: admin2 от 15-03-2017, 12:57
 (голосів: 1)

«Свіча, запалена від серця»Спільним обов’язком усіх громадян України є шанувати пам’ять нашого великого Пророка та глибше замислитися над його закликами і заповітами. Кожна людина зобов’язана як вносити свій вклад у вінок пам’яті Великого Кобзаря, так і керуватися його вказівками у своїх діях.

Саме тому в Добрівлянському НВК І-ІІІ с. відбувся тиждень вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка. В рамках тижня 9 березня під керівництвом вчителя української літератури Богдани Фаринович та вчителів початкових класів відбувся конкурс читців поезії великого поета між учнями 1-6 класів.

10 березня шану Кобзареві віддали учні 7-11 класів. Літературно-музичну композицію «Свіча, запалена від серця» підготували вчитель української літератури Наталія Малиняк, педагог-організатор Тетяна Бойко, класні керівники Світлана Лучечко та Віктор Герасименко.

У залі панувала чудова атмосфера. Глядачі разом із учнями 2-3 класів побували у віртуальній подорожі «Поговоримо крізь віки»; учні із задоволенням декламували вірші Тараса Шевченка та виконували пісні на його слова. До уваги гостей свята була представлена мультимедійна презентація «Шлях до Тараса» , яка покликала сприяти формуванню в молодого покоління національної свідомості, любові до рідного народу.

Та найбільше своїм артистизмом вразили глядачів юні актори – учні 9 та 11 класів – у драматизації твору «Назар Стодоля».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua