» Освіта » Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє

Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє

Автор: admin2 от 17-03-2017, 15:21
 (голосів: 2)

Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє
16 березня у  методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації під керівництвом методиста  Марії Галушки відбувся семінар - практикум учителів економіки на тему «Шкільна економічна освіта - інвестиції в майбутнє".

З питанням «Податки та оподаткування» виступили Наталія Іванців, головний державний інспектор організаційного сектору та Галина Садлівська, головний державний інспектор відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПУ. Учителі мали можливість у формі питання-відповіді дізнатися про зміни у теперішньому «Податковому кодексі».

Учитель економіки Надія Василишин (Новокропивницький НВК I-III ст.) продемонструвала «Міжпредметні зв’язки у шкільному курсі економіки і методику їх використання», за допомогою яких учні вчаться бачити схожі закони і закономірності в розвитку тих або інших процесів та явищ. 

Учитель економіки Оксана Нижник (Добрівлянський НВК I-III ст.) поділилась досвідом проведення ділових ігор та складанням бізнес-планів для підготовки молоді до життя і праці у сучасному суспільстві, відповідальних громадян, які прийматимуть ефективні рішення за допомогою економічних знань.

Підсумовуючи роботу семінару-практикуму методист Марія Галушка зазначила, що загальні економічні знання потрібні кожному учневі незалежно від його життєвого та професійного вибору.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua