» Освіта » Місячник озеленення і День довкілля в Грушівській СЗШ І-ІІ ст.

Місячник озеленення і День довкілля в Грушівській СЗШ І-ІІ ст.

Автор: admin1 от 10-04-2017, 09:16
 (голосів: 1)

Місячник озеленення і День довкілля в Грушівській СЗШ І-ІІ ст. В Грушівській СЗШ І-ІІ ступенів до Дня довкілля проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою. У рамках місячника впорядковано, приведено до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивні майданчики. Учні 5-9 класів та педагогічний колектив посадили багаторічні кущі та квіти та беруть участь в акції “Чисте село — екологія душі”, вони прибирають узбіччя сільських доріг.

Учнівським самоврядуванням під керівництвом вчителя історії Оксана  Ільців та педагога-організатора Юліянна Шакалець упорядковано могилу Січових Стрільців, Хресну дорогу, пам'ятник  Небесній Сотні.

Місячник озеленення і День довкілля в Грушівській СЗШ І-ІІ ст. Класними керівниками 1-9 класів проводяться виховні години на тему: “Природо, ти – наш другий дім”, “Земля — наша мати, треба її оберігати”; тренінгові заняття: “За життя без сміття”, “Хай планета наша чиста розцвітає людям на добро!”, у ході яких школярі обговорювали екологічні проблеми нашого села, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення екологічного стану села.

Учні школи беруть участь у акції "Посади деревце!” та “Параду квітів біля рідної школи”, під час якої було висаджено 15 хвойних та 50 фруктових дерев.

Між учнями 1-4 класів було організовано і проведено конкурс на кращий малюнок “Земля — наш спільний дім”.

Учителі трудового навчання, біології при допомозі і підтримці батьків взяли участь у природоохоронній акції “Зустрічаємо пернатих”, в рамках якої провели  операції «Пташиний будиночок», «Гостинна годівничка». Найактивнішу участь взяли учні 5, 6 класів, які виготовили 12 пташиних будиночків та 8 годівничок для наших пернатих друзів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua