» Освіта » Останній дзвоник в Урожі

Останній дзвоник в Урожі

Автор: admin2 от 31-05-2017, 15:39

Останній дзвоник в УрожіОсь і закінчився навчальний рік. Веселий і водночас трепетний дзвіночок Урізького НВК І –ІІІ ст. покликав усіх учнів, вчителів, батьків та гостей на урочисту шкільну лінійку.

Всіх присутніх привітав директор школи, Микола Григорович Нащочич. Нагородив учнів похвальними листами та грамотами. Отець Михайло Кугівчак побажав дітям та вчителям доброго відпочинку та опіки Матері Божої. З великим хвилюванням і щирими побажаннями зверталися до випускників вчитель початкових класів Галина Василівна Поточняк та класний керівник Галина Йосипівна Квятківська. Вони давали розумні поради і згадували минулі роки.

Учні 11 класу висловлювали щиру подяку вчителям, які їх навчали, виховували. Декламували вірші, співали пісні, виконали захоплюючий і неповторний танець – флешмоб. Батьки милувалися своїми діточками. Вони вручили їм вишиті рушники та разом закружляли, співаючи пісню « Рідна мати моя». Благословили дітей своїх , а вчителям дякували за їхню нелегку працю.