» Освіта » Відбулась учнівська конференція, присвячена 125-літтю патріарха Йосифа Сліпого

Відбулась учнівська конференція, присвячена 125-літтю патріарха Йосифа Сліпого

Автор: admin2 от 30-11-2017, 14:36

Відбулась учнівська конференція, присвячена 125-літтю патріарха Йосифа Сліпого29 листопада в методичному кабінеті відділу освіти відбувся регіональний семінар методистів, керівників гуртків позашкільних закладів, учителів Дрогобицького району. Роботу районного учнівського парламенту презентувала методист Будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Кушнір.

У рамках семінару відбулася конференція «Йосиф Сліпий – духовний провідник українського народу», яку організували представники районного учнівського парламенту разом з методистом відділу освіти Іриною Зубрицькою та методистом БДЮТ Світланою Кушнір.

Захід приурочили до 125-ї річниці від дня народження визначного ієрарха Української Греко-Католицької церкви, талановитого історика, філософа, педагога, мистецтвознавця, музейника патріарха Йосифа Сліпого.

Відкрив конференцію молитвою та зверненням до її учасників капелан Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, директор Центру академічного душпастирства, отець Олег Кекош. Також учасників конференції привітав начальник відділу освіти Іван Стецко.

Тематика конференційних виступів була надзвичайно різноманітною: «Йосиф ліпий – ісповідник віри» (член комісії з питань захисту прав дітей у проблемних ситуаціях, толерантності та духовного розвитку Світлана Багрій, учениця Опаківського НВК І-ІІІст.), «Патріарх Йосиф Сліпий – борець за українську державність» (капелан Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, директор Центру академічного душпастирства, отець Олег Кекош), «Шлях до священства» (голова комісії з питань захисту прав дітей у проблемних ситуаціях, толерантності та духовного розвитку Андріяна Добрянська, учениця Лішнянського НВК І-ІІІ ст.), «Пастирська діяльність патріарха Йосифа Сліпого в еміграції» (випускник Дрогобицької духовної семінарії Роман Лупак).

На заході виступив дитячий хор Преподобної Параскеви с. Нижні Гаї, який виконав духовні пісні «Ісусе милий», «О мати Божа, мати єдина». Вірш, присвячений Йосифові Сліпому, прочитав Олег Ортинський, голова комісії з питань партнерства, культури і дозвілля, учень Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.

На семінар були запрошені Наталія Пилипів, методист Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича, Тетяна Осійчук, методист Будинку учнівської творчості м. Трускавця, Марія Філіпович, директор Будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді м. Стебник, керівники гуртків, педагоги-організатори.

Відбулась учнівська конференція, присвячена 125-літтю патріарха Йосифа Сліпого