» Освіта » Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІст

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІст

Автор: admin1 от 5-12-2017, 09:41
 (голосів: 0)

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІстУкраїна! Країна краси і радості, різних звичаїв і обрядів, щирої народної пісні, швидкого танцю, пишної природи, а головне – добрих, гостинних людей.

Все частіше ми звертаємося до наших витоків: історії своєї країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

Історія кожного народу має свої символи й атрибути. Народними символами України є славні сторінки козаччини.

Запорізька Січ – це наша історія, біографія наших прадідів. Вона – праматір української державності і реальна військово-політична сила України, яка упродовж століть протидіяла спробам турецьких султанів, кримських ханів та польської шляхти поставити український народ на коліна.

Запорізька Січ! Козацтво… Легендарне минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської і національної гідності, талановитості.

Вже стало традицією в першому семестрі учнів п'ятого класу урочисто посвячувати в козачата.  Не порушили цієї традиції і цього року, з нагоди  26-ої річниці створення  Збройних Сил України. На святі були присутні учні НВК, батьки, вчителі. Молоді козачата п’ятого класу взяли собі ім’я Івана Богуна - козацького полководця, український військового і державного діяча .

Привітав молодих козачат директор Волощанського  НВК І-ІІ ступенів Орест Луцик.

Посвяту організувала і провела Мирослава Гаврилич – класний керівник 5-го класу, музичний супровід забезпечила Леся Мороз.

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІст

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІст

Посвята в козачата у Волощанському НВК І-ІІст

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua