» Освіта » Урок з надання першої медичної допомоги у Попелівському НВК

Урок з надання першої медичної допомоги у Попелівському НВК

Автор: admin2 от 30-03-2018, 15:08
 (голосів: 0)

Урок з надання першої медичної допомоги у Попелівському НВК28 березня на базі Попелівського НВК І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни під керівництвом методиста Ігоря Михаця.

Віталій Галів, вчитель Захисту Вітчизни Попелівського НВК цікаво та змістовно провів у 10 класі актуальний у наш час урок з надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій та про правила накладання пов’язки. Учні продемонстрували не тільки теоретичні знання, а й вміло їх застосували на практиці.

Після уроку присутні мали змогу переглянути виховний захід на патріотичну тематику, який підготувала і провела з обдарованою молоддю школи педагог-організатор Наталя Біликівська.

Ігор Михаць наголосив про важливість проведення таких заходів, адже вони сприяють формування громадянської активності школярів, їх готовність до захисту рідного краю. Зі словами подяки до присутніх звернулися заступники директора з виховної роботи Віра Тупичак та з навчально-виховної роботи Мирослава Паращак.

 

 

 

Урок з надання першої медичної допомоги у Попелівському НВК

 

Урок з надання першої медичної допомоги у Попелівському НВК 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua