» Освіта » Учнівський парламент району обрав лідерів

Учнівський парламент району обрав лідерів

Автор: admin2 от 12-09-2018, 10:32
 (голосів: 0)

Учнівський парламент району обрав лідерів11 вересня вересня в районному народному домі відбулася звітно-виборча конференція районного учнівського парламенту. Учасників заходу привітав начальник відділу освіти Іван Стецко. Він запропонував зібрати думки дітей та розробити методичні рекомендації щодо виховної роботи в районі, зазначив, що діти повинні бути ініціаторами виховних заходів, побажав, щоб у їхніх серцях народилися цікаві ідеї, нагородив грамотами голову районного парламенту, вихованку гуртка «Лідерство – запорука успіху» Будинку дитячої та юнацької творчості, Олесю Унятицьку, голову комісії з питань партнерства, культури й дозвілля Олега Ортинського та члена комісії з питань захисту прав дітей у проблемних ситуаціях Світлану Багрій, а також учнівські колективи Доброгостівської, Лішнянської, Нижньогаївської, Опаківської, Попелівської, Рихтицької, Уличненської, Верхньогаївської, Долішньолужецької, Медвежанської, Опарівської, Ролівської, Сторонянської шкіл.

Голова парламенту Олеся Унятицька виступила з доповіддю за звітний період. Соломія Богдан, Софія Габчак, Марія Петрусяк, Ігор Кравець, Олег Ортинський, Андріяна Добрянська прозвітували про роботу комісій районного учнівського парламенту в усній формі та у формі презентацій.

Діти, згуртувавшись у комісії, обрали головою Ксенію Костишин, ученицю Попелівського НВК І-ІІІ ст., застуниками – Володимира Паньківа, учня Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. та Уляну Кізан, ученицю Грушівської СЗШ І-ІІ ст., секретарем - Анну Критчак, ученицю Попелівського НВК І-ІІІ ст.

Тож побажаємо новообраним лідерам успіхів, сил та впевненості у будь-яких корисних починаннях, розвитку та удосконалення роботи учнівського самоврядування, здійснення всіх світлих мрій та сподівань.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua