» Освіта » Відбувся обмін досвідом колективів Доброгостівського та Рихтицького дитсадочків

Відбувся обмін досвідом колективів Доброгостівського та Рихтицького дитсадочків

Автор: admin2 от 10-12-2018, 13:31
 (голосів: 1)

Відбувся обмін досвідом колективів Доброгостівського та Рихтицького дитсадочківУ ДНЗ "Півник" с. Доброгостів відбувся тренінг під назвою «Інноваційні технології в дошкільному закладі». Активними учасниками тренінгу були вихователі і завідувачі закладів дошкільної освіти –Галина Грицай (дитсадочок "Сонечко" села Рихтичі) та Любов Козар (дитсадочок"Півник" села Доброгостів). Очолила методичний місток між двома садочками методист Оксана Климишин. Мета тренінгу -поглиблення знань про інноваційні технології навчання й виховання, обмін досвідом з їх використання, обґрунтування доцільності впровадження інновацій в навчально-виховний процес, аналіз готовності вихователя до інноваційної діяльності, налаштування педагогів на постійний пошук креативного в навчально-виховному процесі.
Завдання тренінгу
 - розширення, поглиблення знань педагогів щодо педагогічних інновацій, які можуть бути використані в практичній роботі з дошкільнятами; підвищення компетентності педагогів у спілкуванні, розвиток вербальних і невербальних способів спілкування, осмислення взаємодії з позиції партнерства; розвиток здатності до ігрової поведінки, актуалізація конструктивних засобів взаємодії.
Педагоги засвоїли теоретичний матеріал з цієї
 теми завдяки добірці творчих вправ під керівництвом вихователя-методиста ЗДО "Півник" Ірини Стецик.
Також колеги ознайомилися і взяли
 активну участь у практичній частині тренінгу та познайомилися з презентаціями Любові Козар «Метод проектування у ЗДО»; Ірини Стецик -«Казкотерапія»; Катерини Дашко - «Методика М. Монтесорі у тодлер-групі»; Мар’яни Баб’як - «Піскотерапія»; Іванни Охнюк та Галини Гасендич - «Використання спадщини В.О. Сухомлинськго у роботі з дітьми раннього віку»; Галини Сигилин - «Музикотерапія».
Гості та господарі тренінгу були дуже задоволені
спільною плідною творчою працею.

 

Відбувся обмін досвідом колективів Доброгостівського та Рихтицького дитсадочків

Відбувся обмін досвідом колективів Доброгостівського та Рихтицького дитсадочків

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua