» Освіта » Відбулася нарада щодо підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період

Автор: admin1 от 16-10-2019, 10:42

Відбулася нарада щодо підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий періодУ відділі освіти Дрогобицької РДА відбулася нарада за участю головного спеціаліста відділу освіти  Ярослава Куцика, начальника господарської групи відділу освіти  Оксани Данилів, заступника начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки  ГУ Держпраці у Львівській області Ігоря Волкова та відповідальних за газове господарство кочегарів, операторів котелень закладів освіти.

Учасники наради розглянули питання  підготовки закладів освіти  до роботи в осінньо-зимовий період. Представник ГУ Держпраці  наголосив на дотриманні вимог Правил безпеки систем газопостачання,  законодавства з охорони праці в закладах освіти.