» Освіта » Свято «Посвята в козачата» в Новокропивницькому НВК

Свято «Посвята в козачата» в Новокропивницькому НВК

Автор: admin1 от 22-10-2019, 11:59
 (голосів: 0)

Свято «Посвята в козачата» в Новокропивницькому НВКЗапорозька Січ – це наша історія, біографія наших прадідів.Вона стала не лише виявом державності українського народу, а й джерелом лицарського духу, воїнської звитяги, палкої любові до рідної землі.

18 жовтня в Новокропивницькому НВК І-ІІІ ст.відбулося загальношкільне свято «Посвята в козачата», приурочене  створенню УПА та Дню захисника України під керівництвом педагога-організатора Ірини  Юрчак. На свято був запрошений  учасник АТО, житель села Михайло Луців.

Урочисті звуки «Козацького маршу» сповістили про початок лінійки. Кошовий Іван Станович прийняв рапорти від курінних отаманів. Ведучі ознайомили з військовими традиціями і звитягами славного козацтва. Після цього  слово взяли п’ятикласники: лунали вірші, звучали козацькі пісні. Маленькі патріоти присягнули на вірність рідній українській землі.

Директор школи Савчин О.О. привітала  учнів 5-го класу, прийнятих в козачата,  разом з Михайлом Луцівим вручили їм посвідчення козачат.

Свято продовжилось виступами учасників драматичного та вокальних гуртків з літературно-музичною композицією «Сини-герої України» (керівники Ірина  Мидянка,  Марія Левицька), а  учень 8-го класу Юрій Безик підняв присутнім настрій козацьким  дотепним гумором.

Свято «Посвята в козачата» в Новокропивницькому НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua