» Освіта » Дошкільнята зі Снятинського НВК проводжали Осінь

Дошкільнята зі Снятинського НВК проводжали Осінь

Автор: admin1 от 14-11-2019, 09:30

Дошкільнята зі Снятинського НВК проводжали ОсіньТеплі промені сонця, холодні дотики рясного дощу, шелест пожовклого листя, солодкий смак  стиглих фруктів,  ранішня морозяна свіжість…

На порозі останній місяць осені. Хочеться запам’ятати  ці чудові осінні дні, підвести підсумки, зібрати урожай своїх плодів. Так,  у  дошкільній групі «Ромашка» Снятинського НВК І-ІІ ст.., вчора, 13 листопада, всі із задоволенням зустрічали чарівницю – Осінь.

Атмосфера у залі була привітною та сонячною від дитячих щирих віршовано-пісенних розповідей про осінь. Усі присутні – діти, вихователі, батьки та гості  немов поринули у казковий осінній світ. На свято завітала і сама  красуня-Осінь.

Не забули учасники свята  і про город, де  зібралися усі родичі Гарбузові – кругленька Капустина, зелені Огірочки, весела Морквинка, золотиста Диня і  сам господар  – поважний пан Гарбуз.

Усе це веселе дійство супроводжувалося віршами, піснями, іграми.

Дошкільнята зі Снятинського НВК проводжали Осінь