» Освіта » Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

Автор: admin1 от 15-11-2019, 12:12

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи12 листопада на базі районного методичного кабінету відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, в якій взяли участь начальник відділу освіти Іван Стецко, методисти районного методичного кабінету.

На порядок денний були винесені питання: «Нова українська школа: успіхи та виклики впровадження освітнього процесу в закладах освіти району, нові підходи щодо організації методичної роботи в умовах Нової української школи, інструментарій оцінювання якості освіти, про хід атестації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році.

Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботиНачальник відділу освіти розпочав роботу наради з аналізу результатів успішності закладів освіти, якості та продуктивності навчання учнів, організації роботи вчителів з обдарованою молоддю та контролю й керівництва зі сторони адміністрацій шкіл. Начальник також наголосив на тому, що новий закон «Про освіту» передбачає кадрову та фінансову автономію закладів освіти, але і нагадав, що відповідальність та свобода йдуть поруч.

Методист Ольга Лужецька не тільки подякувала заступникам директорів шкіл, де успішно приживаються та впроваджуються ідеї Нової української школи, але й детально зупинилася на проблемах, які виникають в освітньому процесі: супротив змінам, відсутність бажання обмінюватися досвідом та аналізувати власну професійну діяльність. Звернула увагу присутніх на нову форму оцінювання учнів другого класу.

На важливості імплементації освітніх реформ, яків проваджуються зараз в школах у дуже великих масштабах наголосила Любов Маркович, завідувач методичного кабінету. Ключова роль тут відведена вчителям, від яких залежить успішність їх впровадження. В основі діяльності педагога сьогодні має бути його професійний інтерес та свідомий вибір особистого розвитку. З її слів важливим є питання організації методичної роботи в закладах освіти. Адже головне завдання для адміністрації шкіл – це створити умови для вдосконалення професійної майстерності вчителя, його мотивація та підтримка у безперервному професійному розвитку, спільна відповідальність за якість освітнього процесу.

Працівники методичного кабінету Дарія Грицик детально зупинилася на питаннях важливості проведення моніторингових досліджень з метою визначення рівня знань школярів, об’єктивності їх оцінювання та Марія Драб на основних вимогах щодо організації атестації педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році.