» Освіта » На Дрогобиччині пройшов тиждень профорієнтаційної роботи

На Дрогобиччині пройшов тиждень профорієнтаційної роботи

Автор: admin1 от 15-11-2019, 16:25

На Дрогобиччині пройшов тиждень профорієнтаційної роботиВ освітніх закладах району пройшов тиждень профорієнтаційної роботи, під час якого проводяться майстер-класи з кулінарії та у сфері обслуговування. Розпочався тиждень з піцерії «Мама Мія» у місті Бориславі, де учні Нижньогаївського, Верхньогаївського НВК, Болехівської СЗШ самі готували піцу.

Наступні дні тижня учні Лішнянського, Нагуєвицького, Унятицького, Волощанського НВК, Грушівської СЗШ І-ІІІт ст. та Грушівської СЗШ І-ІІ ст. провели в Дрогобицькому вищому професійному технічному училищі. Студенти третього курсу разом із своїми досвідченими наставниками провели для них майстер-клас у кухні-лабораторії з дегустаційним залом, де всі разом відпрацьовували вміння та навички кулінарної майстерності, особливості сервірування. Навчалися перукарської справи.

Заходи відбулися з  ініціативи заступника голови Дрогобицької РДА Володимира Ханаса, головного спеціаліста відділу освіти Людмили Коник-Осадчої за сприяння депутата обласної ради  Михайла Задорожного, керівника Дрогобицького вищого професійного технічного училища №19 Володимира Маринкевича, майстрів Мирослави Гром та Оксани Олеярник.

На Дрогобиччині пройшов тиждень профорієнтаційної роботи