» Освіта » У Модричах відбувся відкритий урок для молодих вчителів хімії

У Модричах відбувся відкритий урок для молодих вчителів хімії

Автор: admin1 от 30-04-2014, 10:24

У Модричах відбувся відкритий урок для молодих вчителів хіміїДнями на базі Модрицького НВК відбувся відкритий урок для молодих учителів хімії «Електронна природа хімічного зв’язку. Типи хімічних зв’язків». Урок для початківців-хіміків провела вчитель цієї школи Мирослава Лихтей.

На уроці було використано інтерактивні методи навчання. Як відзначила методист біології і хімії Світлана Павлюх, урок був особливий завдяки поєднанню науковості, практичності та новизни. Максимальну участь у незвичному заході взяли учні, а досвідчений учитель виступила в ролі координатора. З огляду на високий рівень педагогічної майстерності Мирослави Лихтей, районний методист доручила їй координувати педагогічну діяльність молодих учителів хімії в районі.

Тож проведення показових уроків хімії Мирослави Лихтей відтепер стане традицією.